UKRÁN-MAGYAR ÜGYINTÉZŐ – TOLMÁCS

Munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó cég ukrán-magyar ügyintéző / tolmács munkatársat keres az alábbiak szerint

Feladatok:

  • ukrán nyelven beszélő új munkavállalók betanulásának tolmácsolása,
  • munkavállalók és vezetőik közötti tolmácsolási feladatok ellátása a termelésben
  • munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzése
  • munkavállalók felügyelete, szállásoltatása, beilleszkedésének segítése

Szükséges ismeretek:

  • ukrán és/ vagy orosz és magyar tárgyalóképes nyelvismeret
  • kötetlen irodai munkavégzés
  • pontos, megbízható feladat végrehajtás
  • határozott, magabiztos fellépés
  • PC ismeret

Előny:

  • tolmácsolási vagy gyári tapasztalat
  • emberekkel való foglalkozás ismeret

Juttatások:

  • fizetés megegyezés és tapasztalat alapján
  • szolgálati lakás
  • céges autó vagy bejárási támogatás
  • céges mobiltelefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük jelentkezzen  az

info@yourjobkft.hu címre, vagy hívjon bennünket a + 36 20 481 5286 számon